مقالات

بهترین رنگ برای کابینت چیست؟

به سادگی تغییر رنگ کابینت می تواند ارزش کابینت را افزایش دهد ، چگونه می توانید با چنین مواردی کنار بیایید؟ پس چگونه می توانید رنگ را کنترل کنید؟ رنگ کابینت چیست؟

 به سادگی رنگ کابینت را تغییر دهید ،شما قادر خواهید بود ارزش کابینت را چندین برابر افزایش دهید ، چطور میشود چنین چیز خوبی را از دست دهید؟ چگونه می توانیم این را از کنترل رنگ خوب کنار بگذاریم؟ بیایید با هم اکتشاف کنیم.

خاکستری پریمیوم

در نگاه اول ، این رنگ احساس مه آلود را به افراد می بخشد ، اما تنها پس از طعم دقیق آن احساس کاملاً بافتی خواهد داشت. این طرح خاکستری هم از نظر طراحی فوق العاده مدرن است و هم نسبت به سفید نسبت به خاک مقاوم تر است. تطابق کاشی های سفید یا کاشی های دیواری با همان رنگ ، حس کلاس و زیبایی را به شما می بخشد.

زمینه سبز

سبز به راحتی حس سرد به مردم می دهد ، اما در حقیقت ، این سبز طبیعی بسیار مناسب است به نظر می رسد سیاه یا سفید باشد. مهمترین چیز این است که این رنگ سبز بی نظیر می تواند یک سبک و بافت متفاوت ، همزیستی زیبا و کلاسیک ایجاد کند!

رنگ چوب

در دکوراسیون مدرن منزل از رنگ چوب بسیار استفاده می شود. چه در مبلمان و چه در دکوراسیون ، رنگ چوب را می توان دید. این کابینت با رنگ چوبی نیز اخیراً عمدتاً به دلیل طبیعی بودن بی نظیرش محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

 

و این نوع کابینت های رنگ چوب به طور کلی از جنس روکش چوب  ساخته شده است که استفاده از آنها گرمتر و چندان سرد نیست. تطابق با کل آشپزخانه نیز بیشتر نفس زندگی است و همچنین احساس “آتش بازی” روی زمین است.

سفید

به عنوان ساده ترین و ساده ترین رنگ ، رنگ سفید در بین بسیاری از رنگ ها سازگار ترین است. و می تواند احساس خالصی به افراد بدهد ، در حالی که رنگ سفید نیز می تواند حس بصری از باز بودن را تقویت کند و بصری فضای آشپزخانه را افزایش دهد.

برخی از عکسها از سایت های دیگر برداشته شده و فقط برای کامل شدن مطلب استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.